Brak porozumienie, rozmowy nadal w toku

7 listopada odbyło się spotkanie Zarządu Ogólnopolskiego Związku Pracodawców Szpitali Powiatowych (OZPSP) i Związku Powiatów Polskich z wiceministrem zdrowia Maciejem Miłkowskim, prezesem Narodowego Funduszu Zdrowia Filipem Nowakiem oraz prezesem Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji Romanem Toporem-Mądrym.

„Apelujemy do Pani Minister Zdrowia, Ministra Finansów i Premiera, aby niezwłocznie zajęli się problemami, które są palące i bardzo istotne i dotyczą wszystkich Polaków. Dziś, w przypadku szpitali powiatowych i złych decyzji obecnego rządu to właśnie „pieniądze są na pierwszym miejscu potrzeb w ochronie zdrowia. Czekamy na pilne rozwiązanie problemów przedstawionych przez nasze środowisko”.

Szczegóły spotkania