Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Konsorcjum Dolnośląskich Szpitali Powiatowych

14 grudnia 2023 r. odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Konsorcjum Dolnośląskich Szpitali Powiatowych

W dniu 14.12.2023 r. odbyło się Nadzwyczajne Zgromadzenie Związku Pracodawców Konsorcjum Dolnośląskich Szpitali Powiatowych. Podczas posiedzenia m.in. złożono podziękowania Pani Barbarze Kosak za wieloletnie pełnienie funkcji Sekretarza w Zarządzie KDSP. Jednocześnie powołano Pana Janusza Atłachowicza – Prezesa Zarządu Milickiego Centrum Medycznego na funkcję Sekretarza KDSP, a także omówiono perspektywy rozwoju Związku.

W mieniu wszystkich członków Konsorcjum Dolnośląskich Szpitali Powiatowych wyrażamy głęboką wdzięczność Pani Barbarze Kosak za każde merytoryczne wsparcie, życzliwość i koleżeńską postawę. Za wszystkie bezcenne rady, merytoryczne i przemyślane decyzje oraz niezliczoną ilość tematów i przedsięwzięć, które udało się wspólnie zrealizować w trakcie pełnienia funkcji.

Jednocześnie Panu Januszowi Atłachowiczowi życzymy sukcesów, sprawności działania oraz realizacji celów wynikających z pełnienia funkcji Sekretarza KDSP.